Hier komen de afmetingen

Overzicht contactpersonen gemeente Utrecht (per thema/afdeling)

Thema Contactpersoon
WMO Sanne Koster
s.koster@utrecht.nl
06 – 24 92 77 70Judith Pijnacker
j.pijnacker@utrecht.nl
06 – 21 54 12 71
LHBT Fatima Aliyat
f.aliyat@utrecht.nl 06-51459089
Discriminatie Marja Manders
m.manders@utrecht.nl
030-2868217
Etnische minderheden Marja Manders
m.manders@utrecht.nl
030-2868217
Ouderen Gerda Houtman
g.houtman@utrecht.nl
Jongeren (participatie) Annelore Zielstra
a.zielstra@utrecht.nl
030-2862896
Mensen met een lichamelijke/verstandelijke beperking Ien van der Waal
i.van.der.waal-krijbolder@utrecht.nl
030-2803286
Mensen met psychische problematiek Niene Oepkes
n.oepkes@utrecht.nl
06-28310322
Vrijwilligersbeleid Elhousine Alaoui
e.alaoui@utrecht.nl
030-2363761
Sport Niek Toussaint
n.toussaint@utrecht.nl
06 – 51 45 90 77
Vluchtelingen/statushouders Jan Braat
j.braat@utrecht.nl
06 – 51 79 64 92Niene Oepkes
n.oepkes@utrecht.nl
06-28310322
Culturele zaken secretariaatcz@utrecht.nl
Ruimtelijke economische ordening REOMBsecretaria@utrecht.nl
Veiligheid secretariaatveiligheid@utrecht.nl
Onderwijs lokaalonderwijsbeleid@utrecht.nl
UVO vastgoed@utrecht.nl
Volksgezondheid volksgezondheid@utrecht.nl